به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

آموزش آشپزی

آشپزی / سبک زندگی / دکوراسیون / آموزش ساخت گلدان با وسایل ابتدایی

آموزش ساخت گلدان با وسایل ابتدایی

بسم الله الرحمن الرحیم

آموزش ساخت گلدان با وسایل ابتدایی

چطور با طناب های کنفی گلدان بسازیم؟

طریقه ساختن گلدان توسط طناب کنفی ، گلدان هایی که دارید به راحتی و با یک ترفند ساده به یک گلدان سنتی و زیبا برای استفاده در دکوراسیون منزل و اتاق شما برای تزیین آماده شده است.

شما می توانید با کارهای ساده تزیینان فوق العاده ی رو بر روی وسایل ساده و معمولی ایجاد کنید و از تمامی طرح هایتان در دکوراسیون منزل شخصی استفاده کنید. یکی از این آموزش های که بسیار مورد استفاده قرار می گیره آموزش ساخت و تزیین گلدان هست که  در این مطلب سعی شده یک آموزش ساده برای شما به نمایش گذاشته شود از تزیین گلدان های شیشه ای با طناب که در ادامه تصاویر این آموزش را مشاهده می کنید .

برای انجام این کار ساده و تزیین گلدان های شیشه ای شما فقط و فقط به گلدان ها و لیوان های شیشه ای ساده نیاز دارید و چسب حرارتی برای چسباندن و طناب های تزیینی در هر نوعی که خود شما علاقه دارید و  این طناب های می تواند در رنگ های مختلفی باشند و مورد استفاده قرار بگیرند .

آموزش ساخت گلدان با وسایل ابتدایی

شما باید طناب رو با چسب و مرحله به مرحله دور تا دور لیوان از قسمت پایینی بچسبونید تا حدود نصف لیوان و گلدان که رسید او رو با قیچی ببرید و انتهای کار خودتون رو می توانید با یک گل تزیینی بپوشونید

کار در منزل کنف گلدان کارآفرینی

ashpazi.org کار برای زنان خانه دار

گلدان های شما به راحتی و با یک ترفند ساده به یک گلدان سنتی و زیبا برای استفاده در دکوراسیون منزل و اتاق شما برای تزیین آماده شده است
ashpazi.org دکوراسیون منزل مدل خانه داری
آموزش ساخت گلدان با مواد بازیافتی ، منبع : ashpazi.org

انجمن های آشپزی (آشپزخانه)