به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

آموزش آشپزی

آشپزی / متفرقه / اخبار / دانلود برنامه کاهش مصرف باتری گرینیفی برای اندروید

دانلود برنامه کاهش مصرف باتری گرینیفی برای اندروید

حتما شما هم از اون دسته افرادی هستید که از تموم شدن سریع شارژ گوشی خودشون می نالند.

آیا برا شما هم اتفاق افتاده وقتی در حال انجام کاری با گوشی خود هستید گوشی دچار لگ ، هنگ و یا  کندی شود؟؟

تمام این اتفاقات چند دلیل ساده دارند.

شارژ تموم کردن گوشی می تواند به دلایل زیر باشد ؟

  • زیاد کار کشیدن از گوشی و کم بودن حجم باتری شما.
  • خراب بودن باتری
  • باز بودن برنامه های اضافی در گوشی شما که در پشت پرده قرار دارند و در حال کار کشیدن از پردازنده و اشغال حافظه یا رم گوشی هستند.

از این سه مورد مهم ترین آن ها دلیل  سوم می باشد . شاید شما بگویید ما همیشه برنامه های گوشی خود را با زدن بر روی کلید سمت راست HOME  می بندیم پس از استفاده ، ولی کار شما فقط پاک کردن ظاهر قضیه است و کاری که شما می کنید فقط بستن وقایع اخیر گوشی است نه بستن برنامه ها !!

دلیل هنگ کردن بعضی از گوشی ها نیز باز بودن برخی از برنامه ( مخصوصا برنامه های آنلاین ) در بک گراند گوشی است.

که باعث اشغال شدن حافظه رم گوشی ( مخصوصا گوشی هایی که دارای رم پایینی هستند) می شود و هنگامی که شما برنامه جدیدی را باز می کنید رم برای اینکه برنامه های قبلی بتوانند به کار خود ادامه دهند مجبور است برنامه کنونی را ببندد.

لگ زدن گوشی نیز اکثر مواقع به دلیل پر شدن رم گوشی می باشد. ( بعضی وقتا هم به دلیل رابط کاربری ضعیف گوشی)

اما راه کار چیه ؟؟

خیلی از افراد از آنتی ویروس ها و کلین مستر ها  استفاده می کنند که آن ها هم برای چند دقیقه موجب بستن برنامه های اضافی می شوند و علاوه بر نبستن برنامه ها آن ها نیز مقداری از حافظه رم شما رو اشغال می کنند چون همیشه باید فعال و آماده کار باشند.

اما راه کار مفید استفاده از برنامه گرینیفی می باشد برنامه ای که با بستن برنامه ها ی اضافی و مانع شدن از باز شدن آن ها موجب خالی بودن فضای رم شما و همچنین مصرف باتری بسیار کم در اسمارت فون شما می شود.

نکته : شاید از خود بپرسید این برنامه هم همیشه باید فعال باشد و فضای رم رو اشغال می کند؟؟ و در جواب این حرف باید بگم که این برنامه کلا 2 مگ حجم دارد و باز بودن آن هیچ ضرری برای دستگاه شما ندارد. مثلا شما حساب ککنید برنامه ای مثل فیسبوک یا لاین که دارای 40 مگ فضا هستند باز باشند بهتر است یا یه برنامه دو مگی ؟؟؟؟

توجه : این برنامه فقط زمانی که شما با برنامه ها کار ندارید آن ها را می بندد و در اجرای برنامه ها زمانی که با آن ها کار دارید تداخلی ایجاد نمی شود.

Greenify

 

اما استفاده از برنامه :

برای استفاده از این برنامه ابتدا برنامه را از لینک زیر از سایت ashpazi.org دانلود کنید.

توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه حتما باید گوشی شما روت باشد.

پس از نصب برنامه وارد آن شده در بالای برنامه علامت + قرار دارد روی آن کلیک کنید پس از چند ثانیه تمام برنامه های حاضر در گوشی شما جلوی شما لیست می شوند حالا شما می توانید بر روی هر یک از برنامه که خواستید کلیک کنید و آن را ببندید .

 

⇓ دانلود با لینک مستقیم از گوگل پلی

پس از وارد شدن به صفحه دانلود بر روی گزینه Generate Download LinkClick here to download به صورت مکرر کلیک کنید و پس از به وجو آمدن لینک روی گزینه click here to download  کلیک کنید.


انجمن های آشپزی (آشپزخانه)