آموزش آشپزی

آشپزی / تکنولوژی / تبلت و موبایل / آموزش نصب اندروید M بر روی NEXUS 9 و NEXUS 6 و NEXUS 5

آموزش نصب اندروید M بر روی NEXUS 9 و NEXUS 6 و NEXUS 5

هنوزچند هفته از رونمایی نسخه جدید اندروید توسط گوگل در همایش سالانه گوگل به نام (IO) نگذ شته که گوگل اسمارت فون های جدید شرکت خود رو به این نسخه از اندروید به روز رسانی کرده است.، که این کار می تواند باعث محبوبیت و فروش بیشتر اسمارت فون های گوگل تا مجهز شدن دیگر پرچمداران به این نسخه از این اندروید شود. اندروید M  نسبت به نسخه های قبلی خود پیشرفت های خوبی چه از لحاظ کاربری و طراحی و چه از لحاظ کارایی داشته است. همچننین نباید از قابلیت نصب TYPE – USB  و قابلیت مدیریت انرژی این نسخه از اندروید گذشت.

گوگل در این نمایشگاه از برنامه GOOGLE PHOTOS  نیز رونمایی کرده که می توانید برای اطلاع از این برنامه و همچنین توضیحات تکمیلی تر از اندروید M  دیگر مقاله های روی اینترنت را مطالعه کنید.

خوب به سراغ نصب می رویم.

توجه : این آموزش اولین آموزش ارائه شده می باشد و می توانید صبر کنید تا توضیحات کامل تری بیاید . همچنین استفاده از این آموزش بر عهده خود کاربر می باشد و ashpazi.org هیچ مسئولیتی را در قبال خراب شدن گوشی شما یا نصب نشدن آن بر روی گوشی شما را بر عهده نمی گیرد .

مرحله اول : ابتدا نسخه اندروید M  را مناسب با مدل گوشی خود از لینک های زیر دریافت کنید.

مرحله دوم : سپس ما باید ADB  و FASTBOOT  را بروی کامپیوتر خود راه اندازی کنید.( اگر با این مفاهیم آشنایی ندارید می توانید از مرورگر گوگل کمک بگیرید).

نکته : کسانی که تجربه ای در فلش کردن گوشی یا روت کردن و نصب رام ندارند از انجام این کار خود داری کنند و انجام این کار را به افراد حرفه ای تری بسپارند.

مرحله سوم: گوشی خود را قبل از اتصال به کامپیوتر به حالت بوت لودر در آورید. و سپس به کامپیوتر متصل کنید.

مرحله چهارم : فایلی که نسبت به مدل گوشی خود دانلود کرده اید را استخراج کنید. پس از استخراج دو فایل برای  ویندوز و لینوکس به شما داده می شود که می توانید نسبت به نسخه سیستم عامل کامپیوتر خود از آن ها استفاده کنید.

مرحله پنجم : برای اجرا در ویندوز بر روی فایل all.bat  دو بار کلیک کنید و برای اجرا در لینوکس بر روی فایل all.sh  دوبار کلیک کنید . پس از انجام ااین کار مراحل نصب اندروید M  بر روی گوشی شما آغاز خواهد شد.

مرحله ششم : صبر کنید مراحل نصب به طور کامل انجام شود و گوشی به طور خودکار راه اندازی شود.

نکته : در هنگام نصب ارتباط گوشی با کامپیوتر خود را قطع نکنید که ممکن است نسخه قبلی اندروید گوشی شما نیز بپرد و گوشی شما نیاز مند فلش و صرف هزینه 30 هزار تومان شود.

نکته : اگر در هنگام انجام مراحل نصب با ارور system.img  روبرو شدید اتصالات رو قطع کرده و سیستم را ریستارت ، و دوباره اقدام به نصب کنید.

 

دانلود اندروید Nexus 5 | Nexus 6 | Nexus 9 | Nexus Player  :M

دانلود ADB Tools


انجمن های آشپزی (آشپزخانه)